Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77790
Stary 22.05.2017, 22:47
Rozumowanie na poziomie przedszkola.

Oczywiście, że Załuska jest lepszy od Buchalika, ale ja wcale nie będę płakał jak odejdzie. Chyba najbardziej przereklamowany bramkarz jakiego mieliśmy od długiego czasu.

A rozumowanie debilne.
To tak jakby ktoś, gdy odchodził Guzmics straszył Urygą w pierwszym składzie. Wystarczy pozyskać bramkarza na podobnym poziomie co Załuska, nie powinno być z tym większych problemów.
Odpowiedz cytując