|
Rozumowanie na poziomie przedszkola.
Oczywiście, że Załuska jest lepszy od Buchalika, ale ja wcale nie będę płakał jak odejdzie. Chyba najbardziej przereklamowany bramkarz jakiego mieliśmy od długiego czasu.
A rozumowanie debilne.
To tak jakby ktoś, gdy odchodził Guzmics straszył Urygą w pierwszym składzie. Wystarczy pozyskać bramkarza na podobnym poziomie co Załuska, nie powinno być z tym większych problemów.
|