raindog napisał(a):

Co do zarządzanie Klubem przez TS, muszę napisać:
Hau, hau, hau - innymi słowy, odszczekuje to co myślałem na ten temat. Byłem przekonany, że będzie beznadziejnie (przygotowanie klubu pod 3 ligę), a jest zaskakująco dobrze. Ot, po prostu widać pasję i pomysł w tym co robią.
Brawa dla Pani Prezes i zarządu.
|
Poczekaj jeszcze z tym odszczekiwaniem tak 2-3 msce

Owszem, również spodziewałem się że będzie dużo gorzej, ale jednak nie doceniałem marki Wisły zbudowanej przez te 20 lat, że jednak przy większej elastyczności, można więcej umów podpisywać.
Ale jak mówie, 2-3 msce i może być duże trzęsięnie ziemi na R22.
Oczywiście zaraz się zleci hejterstwo, ale jeszcze zacytuje i przypomnę te słowa za jakiś czas - do 3 mscy nazwa tego tematu się zmieni. Ostatnio nic się tu nie wypowiadałem, mimo że co raz więcej rzeczy wychodzi. Dlatego pojawie się tu z powrotem za jakieś 3 msce (a może i szybciej

)