Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36269
Stary 22.05.2017, 21:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego? Historia cały czas zatacza koło tak na prawdę. Zmieniają się czasy ale generalnie od 80 lat mamy w Polsce dwa obozy. Jeden pro Polski.patriotyczny/prawicowy/nacjionalistyczny i drugi zdradziecki/pro rosyjski/niemiecki, antypolski, obecnie pro UE, lewacki, liberalny.
Także sobie mordy nie wycieraj tym, że miałeś 7 lat jak się komuna skończyła bo jesteś następcą tamtego systemu.
Nie chce się zniżać do twojego poziomu , ale jak mnie tak obrażasz (lewackie bydło) ja powinienem cie nazwać faszystowskim bydłem