Protestują bo im się nie podoba to co PIS robi z praworządnością w kraju i co robią z TVP. Teraz Wiadomości to głęboki PRL. Kukiz z czego co wiem też w tej kwestii krytykował Kurskiego ,jako partyjnego kacyka ,który z Telewizji zrobił sobie prywatny folwark . Nie wiem czemu nie protestowali za komuny ,może gdyby wtedy odmówili czekałyby ich jakieś reperkusje.
Wolnościowiec Kurski i cała dobra zmiana , mieli nam wprowadzać wolną Polskę i demokracje a czym sie to skończy to aż strach sie bac