Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36260
Stary 22.05.2017, 21:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak nie potrafisz

Inaczej - protestowali "artyści", co to teraz nie chcą w Opolu śpiewać, jak Kukiza cenzurowano w radio? Dalej nie kumasz? Przeszkadza im taki pionek jak Kurski, a nie przeszkadzało im występować przed prawdziwymi bydlakami.

Ps. i co Ty masz z tym "wolnościowcem" Kurskim?
Protestują bo im się nie podoba to co PIS robi z praworządnością w kraju i co robią z TVP. Teraz Wiadomości to głęboki PRL. Kukiz z czego co wiem też w tej kwestii krytykował Kurskiego ,jako partyjnego kacyka ,który z Telewizji zrobił sobie prywatny folwark . Nie wiem czemu nie protestowali za komuny ,może gdyby wtedy odmówili czekałyby ich jakieś reperkusje.

Wolnościowiec Kurski i cała dobra zmiana , mieli nam wprowadzać wolną Polskę i demokracje a czym sie to skończy to aż strach sie bac