Czyli jednak nie potrafisz
Inaczej - protestowali "artyści", co to teraz nie chcą w Opolu śpiewać, jak Kukiza cenzurowano w radio? Dalej nie kumasz? Przeszkadza im taki pionek jak Kurski, a nie przeszkadzało im występować przed prawdziwymi bydlakami.
Ps. i co Ty masz z tym "wolnościowcem" Kurskim?
