Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36255
Stary 22.05.2017, 20:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oj chłopie chłopie - sram na Kurskiego, ale widzę jednocześnie hipokryzję tych wielkich "artystów". Nie przeszkadzało im występować przed komuchami, którzy mieli na sumieniu ludzkie życie, a teraz nagle stali się bojownikami o wolność, bo Jacuś komuś nie pozwolił zaśpiewać
Rozumiem ,że jak sie ktoś urodzil w PRL to nie mógł pracowac (śpiewać) bo w ten sposób wspierał reżim komunistyczny ?

Z "Wiadomości" dowiedzieliśmy się, że "wielu obserwatorów opolskiego bojkotu jest przekonanych, że blokada organizacji imprezy to element szerszego zjawiska". - To ma charakter tworzenia alternatywnych struktur w polskiej kulturze. Sugestii takiej, że jest jakaś nienormalna sytuacja w państwie, porównywalna do stanu wojennego, że trzeba tworzyć alternatywny obieg kulturowy - powiedział Stanisław Janecki, pełniący w programie rolę uniwersalnego eksperta od wszystkiego.

Charakter tworzenia alternatywnych struktur w polskiej kulturze