Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77782
Stary 22.05.2017, 19:52
Aklimatyzacja? Videmont? Przeciez to wychowanek ligi francuskiej, z dobrymi pilkarzami znalazł by szybko jezyk ...jakby był rzeczywiscie dobry. O Brleku to mowiono ze na treningach kocur tylko nie moze przelozyc tego na mecz. O Videmoncie to nic nie mówią.
Jak dla mnie to raczej zmanierowany Francuz ktory liczyl ze bedzie tu gwiazda, a zycie zweryfikowalo. Poł roku i szukajcie chętnego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując