Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19911
Stary 22.05.2017, 19:07
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Mi się wydaje, że Junco błędu nie popełni i już widzi, że praktycznie nie mam napastnika. A jak któryś z nich trafi i zagra dobry mecz to jest święto. Dobra napastnik to na pewno priorytet. Strata Mąki i Brleka będzie ciężka do zastąpienia tak z marszu. To na tą chwilę świetni zawodnicy - reprezentant i gość z dużym potencjałem.

Co do Kuby Błaszczykowskiego. Ten temat już robi się nudny. Kuba ma dopiero 31 lata, gra dość regularnie w Bundeslidze (Wolfsburg będzie grał baraż, ale to dalej Bundesliga). Nie opłaca mu się wracać do Polski w tym momencie. Spokojnie pogra jeszcze kilka lat za granicą. Nie na darmo się mówi, że 30-31 lat to najlepszy wiek dla piłkarza. Jak wróci do nas to, moim subiektywnym zdaniem, najwcześniej mając 34 lata.
najlepszy jak dla kogo...
Kuba jednak miał w karierze trochę kontuzji i jak dla mnie wydaje się już wyeksploatowany fizycznie jak na poziom Bundesligi.
A za 3 czy więcej lat może być taki nawet w kontekście naszej dziadowskiej ligi. Oszukiwanie zmęczonego i poobijanego ciała udaje się do czasu.
Żuraw w wieku 34 też łudziliśmy się, że jeszcze postrzela, a to był już wrak dawnego piłkarza w dodatku mający piłkę w d..
Odpowiedz cytując