Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.05.2017, 17:02
"Tajemnicę" drugiej połowy dostatecznie rozjaśnił Brożek w wywiadzie w przerwie - powiedział, że wie, jak się przeciwnicy czują, bo my byliśmy niedawno w takiej samej sytuacji.

Różnica pomiędzy tymi dwoma meczami jest taka, że w Szczecinie była walka do końca i z naszej, i z Pogoni strony. Tutaj mecz skończył się po pierwszej połowie.
Odpowiedz cytując