|
"Tajemnicę" drugiej połowy dostatecznie rozjaśnił Brożek w wywiadzie w przerwie - powiedział, że wie, jak się przeciwnicy czują, bo my byliśmy niedawno w takiej samej sytuacji.
Różnica pomiędzy tymi dwoma meczami jest taka, że w Szczecinie była walka do końca i z naszej, i z Pogoni strony. Tutaj mecz skończył się po pierwszej połowie.
|