TonyWiślak napisał(a):

tomasz_19
Myślę,że środek obrony to będzie Gonzalez-Arsenić a Arek będzie zmiennikiem.Niestety wieku się nie oszuka choć ten sezon ma dobry i życzę mu żeby go powtórzył.
|
Arsenic przyjdzie do nas w lipcu po pół roku bez gry w piłkę. Jego forma będzie wielką niewiadomą i strzelam, że jeśli wskoczy do składu to w skutek absencji Głowy/Gonzaleza/Sadloka. Jeśli jednak jest faktycznie dużym talentem to będziemy z nim w składzie kończyć sezon.