Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19910
Stary 22.05.2017, 16:05
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
tomasz_19

Myślę,że środek obrony to będzie Gonzalez-Arsenić a Arek będzie zmiennikiem.Niestety wieku się nie oszuka choć ten sezon ma dobry i życzę mu żeby go powtórzył.

Arsenic przyjdzie do nas w lipcu po pół roku bez gry w piłkę. Jego forma będzie wielką niewiadomą i strzelam, że jeśli wskoczy do składu to w skutek absencji Głowy/Gonzaleza/Sadloka. Jeśli jednak jest faktycznie dużym talentem to będziemy z nim w składzie kończyć sezon.
Odpowiedz cytując