Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77780
Stary 22.05.2017, 15:39
oczywiście, że Videmont to wtopa transferowa... nawet Ramirez to potwierdza nie wystawiając go do składu...
Chłopak wg mnie ma jakieś problemy z aklimatyzacją, czy nie wiem problemy mentalne? bo umiejętności ma spore.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 22.05.2017 o godz. 15:41.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując