brylant17 napisał(a):

|
Zdziwię się jeżeli nie zostanie odkryciem sezonu i mówię tu całkiem serio
|
W koncu jest, mlody perspektywiczny, nikomu nieznane nazwisko
Wg mnie nagrodę zgarnie Bednarek z Lecha. Rok temu kopal pilke w CLJ a teraz jest czołowym obronca ESA.