tomasz_19 napisał(a):

|
Siemion rozumiem, że Kuba ma dopiero 31 lat, ale już teraz nie gra tego co dawniej, a latka lecą... Pewnie jak mówisz dostanie kontrakt w beniaminku i trochę pogra na wysokim poziomie, ale powiedzmy sobie szczerze w Wiśle grałby o coś znowu. Jestem przekonany, że z nim w składzie bylibyśmy mega mocni.
|
Gdyby Błaszczykowskiego udało się przekonać do powrotu już teraz Junco odniósłby sukces. Kolejnym byłby ten marketingowy, bo dla takiego zawodnika frekwencja na stadionie mogłaby wzrosnąć. Pożyjemy, zobaczymy. Uda się będzie super, nie mówi się trudno.