Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19908
Stary 22.05.2017, 14:02
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Siemion rozumiem, że Kuba ma dopiero 31 lat, ale już teraz nie gra tego co dawniej, a latka lecą... Pewnie jak mówisz dostanie kontrakt w beniaminku i trochę pogra na wysokim poziomie, ale powiedzmy sobie szczerze w Wiśle grałby o coś znowu. Jestem przekonany, że z nim w składzie bylibyśmy mega mocni.
Gdyby Błaszczykowskiego udało się przekonać do powrotu już teraz Junco odniósłby sukces. Kolejnym byłby ten marketingowy, bo dla takiego zawodnika frekwencja na stadionie mogłaby wzrosnąć. Pożyjemy, zobaczymy. Uda się będzie super, nie mówi się trudno.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując