|
Ale Kuba nie przyjdzie do Wisly zeby cos grac tylko jako bardzo dobry chwyt marketingowy dla naszego klubu, jego forma sportowa jest najmniej wazna. choc wiadomo, ze nawet w wieku 35 lat bedzie osmieszal polowe naszych ligowcow, wiele lat w Niemczech i gra na najwyzszym poziomie zrobila swoje. chocby fizycznie byl wolnejszy to zmyslem, ograniem i inteligencją gry będzie grał w dziada z polskimi paralitykami
Ostatnio edytowane przez c. : 22.05.2017 o godz. 14:05.
|