Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
Od: 05.2011
Offline
#
19904
22.05.2017, 13:25
tomasz_19
Myślę,że środek obrony to będzie Gonzalez-Arsenić a Arek będzie zmiennikiem.Niestety wieku się nie oszuka choć ten sezon ma dobry i życzę mu żeby go powtórzył.
TonyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TonyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez TonyWiślak