Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19904
Stary 22.05.2017, 13:25
tomasz_19

Myślę,że środek obrony to będzie Gonzalez-Arsenić a Arek będzie zmiennikiem.Niestety wieku się nie oszuka choć ten sezon ma dobry i życzę mu żeby go powtórzył.
Odpowiedz cytując