Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19903
Stary 22.05.2017, 12:58
naszym atutem na następny sezon będzie ta sama zgrana 11

Bramkarz - wątpię, żeby odszedł Załuska - pewnie z nim przedłużą.

Linia obrony wygląda solidnie - Cywka, Gonzalez, Głowacki- Sadlok

Nowy Prawy Pomocnik - Llonch - Mączyński - Małecki
Najwięcej wątpliwości pozostawia pozycja prawego pomocnika, którego nie mamy od czasów Błaszczykowskiego, może Kuba wróci do nas ?! no i środek pomocy... Mączyńskiemu urodziło się niedawno dziecko, poza tym za rok mistrzostwa i Mąka będzie chciał mieć zapewnione miejsce w składzie i regularną grę... chociaż pewnie $$$ i dobra oferta z zagranicy będzie miała duże znaczenie w jego przypadku.

Ofensywny pomocnik - nawet jak odejdzie Brlek to w jego miejsce wskoczy Stilic, który uważam że po przepracowaniu pełnego okresu przygotowawczego będzie mega wzmocnieniem.

Atak - coś czuję, że niezniszczalny Brożek w przyszłym sezonie znów będzie naszym jedynym napastnikiem z prawdziwego zdarzenia choć każdy wie, że nowy, skuteczny napastnik to absolutny MUS na przyszły sezon.

Także nasz skład potrzebuje niewielkich korekt, które mogą wnieść wiele dobrego.
Potrzebujemy prawego pomocnika, środkowego pomocnika - jeśli odejdzie Mąka no i skutecznego napastnika... i powalczymy o puchary w następnym sezonie
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 22.05.2017 o godz. 13:02.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując