Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 22.05.2017, 10:17
Toeju napisał(a):Wyświetl post
Tak się jeszcze odniosę do wczorajszego meczu, wynik cieszy, ale....
1) Przeciwko jakiemu zespołowi graliśmy:
a) Dwóch zawodników, którzy wczoraj grali na ŚO, nie grają tam nominalnie, było widać szkolne błędy w ustawieniu
b)
bramkarz:
* Henger 21 lat - 360minut w ekstraklasie
obrona od lewej:
* Matynia 21 lat - 392 minut
* Rapa 27 lat - 2.160 minut
* Matras 26 lat - 2.728 minut
* Niepsuj 21 lat - 929 minut

pomoc:
*Tsinstadze 22 lat - 477 minut
* Murawski 35 lat - 2.376 minut
* Listokwski 19 lat - 677 minut
* Kort 22 lat - 1.024 minut
* Kowalczyk 18 lat - 104 minuty

atak:
* Delev 27 lat - 2.300 minut

Graliśmy z zespołem opartym na młodych zawodników ze skromnym dorobkiem minut w tym sezonie. Można powiedzieć że zagraliśmy z połową podstawowego składu Pogoni, uzupełnionengo o młodzież.
Czy jest to powód do euforii? Nie.
Ja pierdzielę. Pojechaliśmy do Szczecina w podobnym zestawieniu, wszyscy pisali, że dramat, złe ustawienie, powinniśmy bronić itd. A jak nam się poszczęściło i rywal nie miał kim grac - to nie ma co się cieszyć. No ....aż. Raz my, raz oni. Taka kolej losu.

Każda wygrana 4-0 w LIDZE powinna cieszyć. Czy to z Legią czy to z Bruk-betem czy z osłabioną Pogonią. 4 ....a 0.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując