Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.05.2017, 09:59
Co do Semira, po meczu wypowiadał się ze juz w przerwie czuł kostkę, ale chciał jeszcze spróbować w drugiej połowie , potem jednak doszli do wniosku żeby nie ryzykować, bo dalej czuł ból. Ja dalej twierdzę (jestem pewien), że po pełnym okresie przygotowawczym, w nowej rundzie będzie kluczowa postacią. Sam wypowiadał się w sobotę w takim charakterze, że w tym sezonie każda minuta jest cenna i nie jest zły ze mało gra bo zdaje sobie sprawę ze nie był w pełni przygotowany do tej rundy, że liczy na nowy sezon. Uwazam, ze nawet jeśli zostanie Petar to będzie ciekawa rywalizacja w środku pola.
Odpowiedz cytując