Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19900
Stary 22.05.2017, 09:06
reggy napisał(a):Wyświetl post
Akurat przy transferze Brleka do nas wieksza czesc kwoty pochodzila od zewnetrznego inwestora, wiec do klubowej kasy z tych rzekomych 2,5 mln E wpadla by mniejsza czesc (co i tak pewnie byloby ogromnym oddechem dla naszych finansow).
Akurat tak irodzaj "rozlcizeń" jest już zakazany. Więc tak jak piszą poniżej - musiał otrzymać korzyść w inny sposób, tj. skybox na x lat etc.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując