reggy napisał(a):

|
Akurat przy transferze Brleka do nas wieksza czesc kwoty pochodzila od zewnetrznego inwestora, wiec do klubowej kasy z tych rzekomych 2,5 mln E wpadla by mniejsza czesc (co i tak pewnie byloby ogromnym oddechem dla naszych finansow).
|
Akurat tak irodzaj "rozlcizeń" jest już zakazany. Więc tak jak piszą poniżej - musiał otrzymać korzyść w inny sposób, tj. skybox na x lat etc.