Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77776
Stary 22.05.2017, 08:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rzucasz stereotypami na cala 2 lige francuska, ale akurat Ajaccio z którego przyszedl Hugo to nie jest anonimowa druzyna i jeszcze kilka lat temu grali z powodzeniem w 1 lidze.
10. budzet [ ex aequo z 2 innymi klubami] w Ligue 2 , 9 mln euro. "Nie bycie anonimowym" nie ma żadnego wpływu na finanse klubu.

Ogólnie klub jest biedny jak mysz kościelna. Jakiekolwiek transfery robi - finansuje je ze środków Kibiców. Nawet zmieniali swój status prawny, aby móc otrzymywać środki od fanów. Ponadto Klub informuje, że pieniędzy nie ma i nie będzie - jeżeli ktoś im ich nie da. Ciągle szukają inwestora, który choć trochę pomoże powstać z kolan.

Zejście z kontraktu Videmonta było dla nich niejako koniecznością - bo i tak by musieli wypłacać mu pensję, a nie grał. Dalej sądzisz, że to u nas zarabia krocie, bo tam na pewno mają hajsy?

EDIT: link : http://www.football365.fr/ac-ajaccio...b-2128503.html
Powód: link
Ostatnio edytowane przez jonaf : 22.05.2017 o godz. 08:03.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując