Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77775
Stary 21.05.2017, 22:01
d napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym był jakimś wielkim fanem nie grającego nic (dosłownie i w przenośni) Videmonta, ale tu niektórzy znowu dokazują:

W tych dywagacjach pewne jest jedno - nie wiesz ile. Videmont grał w słabych i biednych klubach Ligue 2; tam jest spora "rotacja" klubów, np. niedługo po jednorazowym wyskoku w Ligue 1 Arles-Avignon dokonało żywota. To nie jest żadne eldorado.

'93 vs '94. Kolosalna różnica.

Prawda, i chwała Petarowi za to, ale chciałbym skromnie zauważyć, że we francuskiej U21 jest "trochę" większa konkurencja. To miał być zarzut wobec Hugo?

A Wdowczyk sprowadził Mójtę i też go chwalił. I możemy tak dalej.

Z jakiego niby tytułu? Francuz powinien się w Polsce aklimatyzować szybciej niż Słowianin? WTF?

Ludzie, naprawdę dajcie na luz. W tej chwili w kadrze Wisły, przy takich a nie innych warunkach finansowo-kadrowych nie ma ANI JEDNEGO zawodnika, który bezdyskusyjnie zasługuje na wylot. No, może poza Buchalikiem
Na ten moment Buchalik ma wyzsze notowania w klubie od Miskiewicza, z.....o? Choc niewykluczone że obaj odejdą, ale Misiek to już na pewno.

Ale do rzeczy:
Owszem Brlek jest tylko rok mlodszy od Hugo, ale przychodził do Wisly 1.5 roku temu. Różnica robi się wieksza prawda?

Rzucasz stereotypami na cala 2 lige francuska, ale akurat Ajaccio z którego przyszedl Hugo to nie jest anonimowa druzyna i jeszcze kilka lat temu grali z powodzeniem w 1 lidze.

Poza tym jesli Hugo to takie male obciążenie dla budzetu to moze od razu ściągnijmy 4 skrzydlowych? Poki co inwestujemy w Valencie i nie wiem czy możemy sobie pozwolic na kilku graczy którzy "może" odpala, a może nie. Na ten moment prawda jest taka że notowania Hugo w klubie sa bardzo niskie. Decyzje Kiko o tym świadczą.
Odpowiedz cytując