d napisał(a):

Nie żebym był jakimś wielkim fanem nie grającego nic (dosłownie i w przenośni) Videmonta, ale tu niektórzy znowu dokazują:
W tych dywagacjach pewne jest jedno - nie wiesz ile. Videmont grał w słabych i biednych klubach Ligue 2; tam jest spora "rotacja" klubów, np. niedługo po jednorazowym wyskoku w Ligue 1 Arles-Avignon dokonało żywota. To nie jest żadne eldorado.
'93 vs '94. Kolosalna różnica.
Prawda, i chwała Petarowi za to, ale chciałbym skromnie zauważyć, że we francuskiej U21 jest "trochę" większa konkurencja. To miał być zarzut wobec Hugo?
A Wdowczyk sprowadził Mójtę i też go chwalił. I możemy tak dalej.
Z jakiego niby tytułu? Francuz powinien się w Polsce aklimatyzować szybciej niż Słowianin? WTF?
Ludzie, naprawdę dajcie na luz. W tej chwili w kadrze Wisły, przy takich a nie innych warunkach finansowo-kadrowych nie ma ANI JEDNEGO zawodnika, który bezdyskusyjnie zasługuje na wylot. No, może poza Buchalikiem
|
Na ten moment Buchalik ma wyzsze notowania w klubie od Miskiewicza, z.....o? Choc niewykluczone że obaj odejdą, ale Misiek to już na pewno.
Ale do rzeczy:
Owszem Brlek jest tylko rok mlodszy od Hugo, ale przychodził do Wisly 1.5 roku temu. Różnica robi się wieksza prawda?
Rzucasz stereotypami na cala 2 lige francuska, ale akurat Ajaccio z którego przyszedl Hugo to nie jest anonimowa druzyna i jeszcze kilka lat temu grali z powodzeniem w 1 lidze.
Poza tym jesli Hugo to takie male obciążenie dla budzetu to moze od razu ściągnijmy 4 skrzydlowych? Poki co inwestujemy w Valencie i nie wiem czy możemy sobie pozwolic na kilku graczy którzy "może" odpala, a może nie. Na ten moment prawda jest taka że notowania Hugo w klubie sa bardzo niskie. Decyzje Kiko o tym świadczą.