Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77774
Stary 21.05.2017, 21:28
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
to o Spiciciu, to na podstawie meczu z młodzieżówką Pogoni ?

Zagra dobrze z Lechem, to będzie gość. A na razie spokojnie poczekajmy, mamy ten komfort.
Poza tym Sadlok na lewej i Arsenić też lewy obrońca / stoper, to może tych lewych za dużo być jak na naszą kasę.
Spicic tez bardzo dobrze zagrał w Kielcach.
Kiedy przyjdzie Arsenić, to może się okazać, że on i Ivan będą para stoperów. Głowacki jest ok, ale metryka jest nieubłagana, będą kontuzje (odpukać), no i na kartki też jest podatny
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując