ociec Ciemka napisał(a):

to o Spiciciu, to na podstawie meczu z młodzieżówką Pogoni ?
Zagra dobrze z Lechem, to będzie gość. A na razie spokojnie poczekajmy, mamy ten komfort.
Poza tym Sadlok na lewej i Arsenić też lewy obrońca / stoper, to może tych lewych za dużo być jak na naszą kasę.
|
Spicic tez bardzo dobrze zagrał w Kielcach.
Kiedy przyjdzie Arsenić, to może się okazać, że on i Ivan będą para stoperów. Głowacki jest ok, ale metryka jest nieubłagana, będą kontuzje (odpukać), no i na kartki też jest podatny