Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77773
Stary 21.05.2017, 21:14
Nie żebym był jakimś wielkim fanem nie grającego nic (dosłownie i w przenośni) Videmonta, ale tu niektórzy znowu dokazują:

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem ile, ale obstawiam, że w 2 lidze francuskiej zarabia się więcej niż w Wigrach Suwałki czy 2 lidze meksykańskiej. Nie po to Videmont zmienił Francje na Polskę by zarabiać 3 tyś euro/miesiąc. Sądzę, że za pensję Videmonta można mieć kogoś lepszego. Tyle.
W tych dywagacjach pewne jest jedno - nie wiesz ile. Videmont grał w słabych i biednych klubach Ligue 2; tam jest spora "rotacja" klubów, np. niedługo po jednorazowym wyskoku w Ligue 1 Arles-Avignon dokonało żywota. To nie jest żadne eldorado.

Cytat:
A przykład Brleka jest nieco inny bo jest młodszy
'93 vs '94. Kolosalna różnica.

Cytat:
i przychodził do nas jako reprezentant chorwackiej młodzieżówki.
Prawda, i chwała Petarowi za to, ale chciałbym skromnie zauważyć, że we francuskiej U21 jest "trochę" większa konkurencja. To miał być zarzut wobec Hugo?

Cytat:
Wdowczyk chwalił go po każdym treningu. A od Kiko od prezentacji zbyt wielu publicznych dobrych słów o nim nie usłyszeliśmy.
A Wdowczyk sprowadził Mójtę i też go chwalił. I możemy tak dalej.

Brylant17 napisał(a):
Brelk długo się aklimatyzował się a u Francuzów powinno szybciej to pójść
Z jakiego niby tytułu? Francuz powinien się w Polsce aklimatyzować szybciej niż Słowianin? WTF?

Ludzie, naprawdę dajcie na luz. W tej chwili w kadrze Wisły, przy takich a nie innych warunkach finansowo-kadrowych nie ma ANI JEDNEGO zawodnika, który bezdyskusyjnie zasługuje na wylot. No, może poza Buchalikiem
Ostatnio edytowane przez d : 21.05.2017 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując