Nie żebym był jakimś wielkim fanem nie grającego nic (dosłownie i w przenośni) Videmonta, ale tu niektórzy znowu dokazują:
Karherop napisał(a):

|
Nie wiem ile, ale obstawiam, że w 2 lidze francuskiej zarabia się więcej niż w Wigrach Suwałki czy 2 lidze meksykańskiej. Nie po to Videmont zmienił Francje na Polskę by zarabiać 3 tyś euro/miesiąc. Sądzę, że za pensję Videmonta można mieć kogoś lepszego. Tyle.
|
W tych dywagacjach pewne jest jedno - nie wiesz ile. Videmont grał w słabych i biednych klubach Ligue 2; tam jest spora "rotacja" klubów, np. niedługo po jednorazowym wyskoku w Ligue 1 Arles-Avignon dokonało żywota. To nie jest żadne eldorado.
Cytat:
|
A przykład Brleka jest nieco inny bo jest młodszy
|
'93 vs '94. Kolosalna różnica.
Cytat:
|
i przychodził do nas jako reprezentant chorwackiej młodzieżówki.
|
Prawda, i chwała Petarowi za to, ale chciałbym skromnie zauważyć, że we francuskiej U21 jest "trochę" większa konkurencja. To miał być zarzut wobec Hugo?
Cytat:
|
Wdowczyk chwalił go po każdym treningu. A od Kiko od prezentacji zbyt wielu publicznych dobrych słów o nim nie usłyszeliśmy.
|
A Wdowczyk sprowadził Mójtę i też go chwalił. I możemy tak dalej.
Brylant17 napisał(a):
|
Brelk długo się aklimatyzował się a u Francuzów powinno szybciej to pójść
|
Z jakiego niby tytułu? Francuz powinien się w Polsce aklimatyzować szybciej niż Słowianin? WTF?
Ludzie, naprawdę dajcie na luz. W tej chwili w kadrze Wisły, przy takich a nie innych warunkach finansowo-kadrowych nie ma ANI JEDNEGO zawodnika, który bezdyskusyjnie zasługuje na wylot. No, może poza Buchalikiem
