Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77772
Stary 21.05.2017, 21:02
to o Spiciciu, to na podstawie meczu z młodzieżówką Pogoni ?

Zagra dobrze z Lechem, to będzie gość. A na razie spokojnie poczekajmy, mamy ten komfort.
Poza tym Sadlok na lewej i Arsenić też lewy obrońca / stoper, to może tych lewych za dużo być jak na naszą kasę.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując