|
to o Spiciciu, to na podstawie meczu z młodzieżówką Pogoni ?
Zagra dobrze z Lechem, to będzie gość. A na razie spokojnie poczekajmy, mamy ten komfort.
Poza tym Sadlok na lewej i Arsenić też lewy obrońca / stoper, to może tych lewych za dużo być jak na naszą kasę.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|