Temat
:
[XXXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
45
21.05.2017, 20:32
Z Pogonia to własnie chcialem mały rewanzyk za to 2; 6,tam tez bylo chyba 0;4 do przerwy,i byl jescze kiedys taki mecz gdzie my tez gralismy mlodziezowcami ,i tez u siebie z nimi przegralismy.
Nie ma co gadać,Kazia szkoda,ale i tak stamtad odchodzi
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas