Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 21.05.2017, 20:32
Z Pogonia to własnie chcialem mały rewanzyk za to 2; 6,tam tez bylo chyba 0;4 do przerwy,i byl jescze kiedys taki mecz gdzie my tez gralismy mlodziezowcami ,i tez u siebie z nimi przegralismy.
Nie ma co gadać,Kazia szkoda,ale i tak stamtad odchodzi
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując