Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 21.05.2017, 19:15
Do euforii może nie, ale do radości na pewno. Z ogórkami potrafiliśmy przegrywać w sparingach, przy czym nie stwarzaliśmy sobie nawet okazji. Druga połowa to pełna kontrola bez parcia do przodu i minuty dla młodych.
Odpowiedz cytując