Temat
:
[XXXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
44
21.05.2017, 19:15
Do euforii może nie, ale do radości na pewno. Z ogórkami potrafiliśmy przegrywać w sparingach, przy czym nie stwarzaliśmy sobie nawet okazji. Druga połowa to pełna kontrola bez parcia do przodu i minuty dla młodych.
ashkeczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ashkeczup
Znajdź inne posty napisane przez ashkeczup