|
Tak samo nie jest to powód do euforii, jak przegrany w Szczecinie mecz 2:6 nie był powodem do wyrywania sobie włosów z głowy. Tam my zagraliśmy praktycznie rezerwami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|