Wyświetl pojedynczy post
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 21.05.2017, 18:52
Tak się jeszcze odniosę do wczorajszego meczu, wynik cieszy, ale....
1) Przeciwko jakiemu zespołowi graliśmy:
a) Dwóch zawodników, którzy wczoraj grali na ŚO, nie grają tam nominalnie, było widać szkolne błędy w ustawieniu
b)
bramkarz:
* Henger 21 lat - 360minut w ekstraklasie
obrona od lewej:
* Matynia 21 lat - 392 minut
* Rapa 27 lat - 2.160 minut
* Matras 26 lat - 2.728 minut
* Niepsuj 21 lat - 929 minut

pomoc:
*Tsinstadze 22 lat - 477 minut
* Murawski 35 lat - 2.376 minut
* Listokwski 19 lat - 677 minut
* Kort 22 lat - 1.024 minut
* Kowalczyk 18 lat - 104 minuty

atak:
* Delev 27 lat - 2.300 minut

Graliśmy z zespołem opartym na młodych zawodników ze skromnym dorobkiem minut w tym sezonie. Można powiedzieć że zagraliśmy z połową podstawowego składu Pogoni, uzupełnionengo o młodzież.
Czy jest to powód do euforii? Nie.

2. Druga połowa do zapomnienia, nie wiem jakie były założenia na drugą część gry, ale zagralismy totalną padakę, bez pomysłu na skonstruowanie akcji.

3. Widoczny brak Brleka, w pierwszej połowie totalnie nie szło nam rozegranie piłki przez środek, gdyby nie młodzież gości mielibyśmy ciężko (Pogoń w ofensywnie zagrała ciekawy mecz)
Odpowiedz cytując