|
Pawła goni wiek i niestety to widać, liczby go nie bronią. Czy stać go na więcej? Nie wiem...
Głowa swój słabszy okres miał chyba sezon temu i przetrwał, teraz jest naszym mocnym punktem, mam nadzieję, że z Pawłem będzie podobnie, choć mocno w to wątpię, co nie zmienia faktu, że w naszej sytuacji kadrowej jest potrzebny na przyszły sezon.
PS oceniam Pawła za cały sezon, nie zaś za wczorajszy pojedynczy mecz, więc tak do końca nie rozumiem serka.. no, ale przywiązanie i sentymenty robią swoje, też chciałbym aby bramki strzegł Artur Sarnat.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.05.2017 o godz. 18:39.
|