serek.c2 napisał(a):

|
Ps. 1Najgorsze jest to, że "dostają to na co zasługują teraz" od obszczymurków takich jak ty,2 co to w pampersy srali jak Brożek strzelał dla nas bramki. Nigdy nie twierdziłem, że komuś należy się skład za zasługi - to tak gdybyś chciał ten wątek ciągnąć.
|
Czy ty przypadkiem sobie nie zaprzeczyłeś w 1 poście i w 1 zdaniu?