Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 21.05.2017, 18:01
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ps. 1Najgorsze jest to, że "dostają to na co zasługują teraz" od obszczymurków takich jak ty,2 co to w pampersy srali jak Brożek strzelał dla nas bramki. Nigdy nie twierdziłem, że komuś należy się skład za zasługi - to tak gdybyś chciał ten wątek ciągnąć.
Czy ty przypadkiem sobie nie zaprzeczyłeś w 1 poście i w 1 zdaniu?
Odpowiedz cytując