Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 21.05.2017, 17:55
Żeby na argumenty dyskusję prowadzić, najpierw trzeba mieć z kim. Napisałeś głupiutki tekst (zupełnie niezwiązany z moimi poglądami na "sprawę Pawła"), więc jak głuptaskowi odpisałem.

Ps. Najgorsze jest to, że "dostają to na co zasługują teraz" od obszczymurków takich jak ty, co to w pampersy srali jak Brożek strzelał dla nas bramki. Nigdy nie twierdziłem, że komuś należy się skład za zasługi - to tak gdybyś chciał ten wątek ciągnąć. Zwracam jedynie uwagę, że w krytyce niektórzy posuwają się zdecydowanie za daleko, szczególnie w stosunku do bardzo zasłużonych dla klubu piłkarzy.
Odpowiedz cytując