@
ashkeczup
Najpierw porównujesz na siłę Videmonta do Brleka, a teraz do Stillicia.....
Pomijam już fakt, że Stillić gra z kontuzją i ciągle powtarza, że jest daleko od optymalnej formy. Trochę jeszcze tych panów rożni, wystarczy spojrzeć gdzie grali i co już osiągnęli.
Zadam Ci więc inne pytanie. Czy widzisz potrzebę ściągnięcia do drużyny nowego skrzydłowego? Jeśli odpowiedź jest twierdząca to proszę o odpowiedź w jaki sposób mamy utrzymać w drużynie tylu zawodników? Stać nas by trzymać miejsce na trybunach dla Videmonta (jak to było w ostatnich 5 spotkaniach)?
A jeśli twierdzisz, że mamy super pakę i nie potrzebujemy nikogo nowego do linii pomocy to proszę uznaj tę dyskusję za zakończoną.