Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 21.05.2017, 17:21
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
To już jest żałosne. Ty byś chciał, żeby po 10 kolejnych fatalnych meczach z rzędu Brożka i Bogusia forum piało peany na ich cześć, bo przecież stara gwardia, bo tyle mistrzostw, bo honor, szacunek, tyle bramek już strzelili, to i tak im się 1 skład należy, nawet jak im się nie do końca chce. Dostają to, na co zasługują teraz, a nie 10 lat temu. Zagrali dobry mecz, to wszyscy ich chwalą, nawet nie przywiązując nawet większej uwagi(słusznie), że grali z 3 C.
Myślę synku, że chuja rozumiesz z tego co piszę na temat Brożka I nie odpisuj już, proszę

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
...
No proszę, długo czekać nie musiałem na taki post
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 21.05.2017 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując