ashkeczup napisał(a):

|
To już jest żałosne. Ty byś chciał, żeby po 10 kolejnych fatalnych meczach z rzędu Brożka i Bogusia forum piało peany na ich cześć, bo przecież stara gwardia, bo tyle mistrzostw, bo honor, szacunek, tyle bramek już strzelili, to i tak im się 1 skład należy, nawet jak im się nie do końca chce. Dostają to, na co zasługują teraz, a nie 10 lat temu. Zagrali dobry mecz, to wszyscy ich chwalą, nawet nie przywiązując nawet większej uwagi(słusznie), że grali z 3 C.
|
Myślę synku, że chuja rozumiesz z tego co piszę na temat Brożka

I nie odpisuj już, proszę
LucjuszWielki napisał(a):

No proszę, długo czekać nie musiałem na taki post
