Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77763
Stary 21.05.2017, 17:01
I wiemy, jak się takie odpalanie skończyło, a nigdy nie dowiemy się jakby to wyglądało, gdybyśmy nie wymagali od piłkarze "na już". Wg. mnie ma potencjał. Jestem niemal pewien, że Stilić zarabia więcej, mając 1 bramke i 1 asystę przy 3 asystach Hugo
Odpowiedz cytując