Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77761
Stary 21.05.2017, 16:46
@ashkeczup

Nie wiem ile, ale obstawiam, że w 2 lidze francuskiej zarabia się więcej niż w Wigrach Suwałki czy 2 lidze meksykańskiej. Nie po to Videmont zmienił Francje na Polskę by zarabiać 3 tyś euro/miesiąc. Sądzę, że za pensję Videmonta można mieć kogoś lepszego. Tyle.

A przykład Brleka jest nieco inny bo jest młodszy i przychodził do nas jako reprezentant chorwackiej młodzieżówki. Wdowczyk chwalił go po każdym treningu. A od Kiko od prezentacji zbyt wielu publicznych dobrych słów o nim nie usłyszeliśmy. Na tej samej zasadzie za szybko odpaliliśmy Fredriksena, Branco i paru innych. Nie każdemu piłkarz odpali jak Brlek i nie każdy może otrzymać tyle czasu. Bo i po prostu nas na to nie stać.
Odpowiedz cytując