|
Spicić fajny gość, w defensywie solidnie, nawet próbować coś ukąsić wczoraj. Maćka jednak nie wygryzie (jak dla mnie najlepszego ofensywnego obrońcy w lidze), ale przedłużyć go można, skoro lubi grać rolę drugiego.
Zastanawia mnie jednak aktualna rola Stilicia w klubie - Brlek nie był w kadrze, do tego są szanse że chorwat odejdzie, a mimo to zamiast ogrywać Semira i pozwolić mu wrócić do dawnej zajebistej formy, my zmieniamy go w 50 minucie, dalej przy tym trzymając na boisku Boguskiego, z którym rzekomo kontraktu nie przedłużymy. Dla mnie to przygnębiające, bo jeśli w klubie mają cynk, że Petar odejdzie, to priorytetem powinno być ponowne wychowanie Semira na gwiazdę ligi.
|