Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 21.05.2017, 15:09
Cytat:
Wystarczyłoby, że bramkarz Pogoni nie zrobiłby babola, a potem asysty Pawła nie wykorzystałby Boguś i forum wraz z Tobą kolejny raz o Brożku pisałoby "wóz z węglem"
Brednie.

Chyba nie za dokładnie czytasz moje posty. Ja wiele razy pisałem, że Brożek jest w słabiutkiej formie bo, w ogóle nie dochodzi do sytuacji. W tym meczu zagrał dużo lepiej niż w poprzednich i nie była to tylko akcje, w których strzelał / asystował. Był dużo pod grą tak samo Rafał, dlatego uważam, że zagrali świetny mecz (Rafał wg mnie lepszy, bo powinien kończyć z dwoma golami i asystą), świetnie też raz wyszedł sam na sam i bramkarz instynktownie wybronił.

W wielu poprzednich meczach ta dwójka była niestety DUETEM WIDMO. Swoją obecność na boisku zaznaczali głównie w protokole meczowym, w którym widniały składy obu drużyn (i zmiany).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 21.05.2017 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując