Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Ja tam nie wiem czy nie za wcześnie oceniać ale chyba Spicic > Sadlok (przynajmniej na boku obrony, ze środkiem nie wiadomo)
az dziwne po ostatnich wydarzeniach, ale doskonałe sędziowanie
|
Spicic lepszy od Sadloka? Nie no... bez jaj, 2-3 babole zrobił, z dwie straty rażące, gość jest dużo słabszy od Sadloka pod każdym względem, choć co trza przyznać wczoraj i w kielcach zagrał dużo lepiej niż poprzednie padaki.
Sędziowanie takie dobre, że nie uznali nam prawidłowo zdobytej bramki...
ashkeczup napisał(a):

Tak sie ogurat składa, że po sparingach mówiłem, że Spicić wygląda dużo lepiej od Bartkowskiego. Poza tym, moja opinia brzmi "solidny", nie oczekuje fajerwerków. Skoro zapewne, to liczę, że wytkniesz mi, gdy tylko zacznę bluzgać po pierwszej zapewne zawalonej bramce
|
Właśnie to jest ten bół, że wygląda lepiej od Bartkowskiego..(choć ten też nie pograł zbyt wiele, żeby wydac opinie).
Nasz niedoszły obrońca za którego właśnie mamy Bartkowskiego czyli Alanik Czerwiński wczoraj włąśnie w meczu o awans dostał baty od spadkowicza 2-3 .. lol