s1mone napisał(a):

|
Widać jaka jest różnica w poziomie gry jak Boguski i Brożek zagrają dobry mecz.
|
Wystarczyłoby, że bramkarz Pogoni nie zrobiłby babola, a potem asysty Pawła nie wykorzystałby Boguś i forum wraz z Tobą kolejny raz o Brożku pisałoby "wóz z węglem"
