Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 21.05.2017, 11:30
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Brawo za wynik. Szkoda tylko tej jednej bramki na 5:0.

Co do Spicicia to jest po prostu poprawny w obronie.
Za to w ofensywie w dalszym ciągu na pewno nie jest to poziom Sadloka, mniej przebojowy, stosunkowo niewiele podłączeń,wrzutek, rajdów etc.

Za poprawność na umowę nie zasługuje. Niech pokaże coś w ofensywie w najbliższych dwóch meczach to będzie można pomyśleć.
Ciężko mu będzie pokazać coś w ofensywie skoro trzeci mecz z rzędu jest totalnie olewany przez swojego skrzydłowego...
Odpowiedz cytując