Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 21.05.2017, 11:17
Brawo za wynik. Szkoda tylko tej jednej bramki na 5:0.

Co do Spicicia to jest po prostu poprawny w obronie.
Za to w ofensywie w dalszym ciągu na pewno nie jest to poziom Sadloka, mniej przebojowy, stosunkowo niewiele podłączeń,wrzutek, rajdów etc.

Za poprawność na umowę nie zasługuje. Niech pokaże coś w ofensywie w najbliższych dwóch meczach to będzie można pomyśleć.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując