Temat
:
[XXXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
20
21.05.2017, 10:42
Też się zgadzam. Nie wiem czemu tak wszyscy się zachwycają Sadlokiem. Spicić jest naprawdę solidny. Lewego obrońce trudno znaleźć, też mi się wydaje, że z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i powinniśmy przedłużyć z nim kontrakt.
Marcinnno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinnno
Znajdź inne posty napisane przez Marcinnno