Davss875 napisał(a):

|
Matija Spicić pokazuje, że jest solidnym zawodnikiem i należy mu przedłużyć kontrakt. Ma pojęcie o grze, nie jest ogórem, jak większość myślała zanim zaczął grać.
|
Zgadzam się. Wydawało się że jest to zwykła zapchajdziura a tu zrobił nam się solidny gracz. Nie wiem czy jest lepszy od Sadloka jak niektórzy piszą. Wg mnie nie ma takiego potencjału. Ale za to nie robi jak na razie prostych błędów w kryciu które zdarzają się niestety Sadlokowi. Z przodu wygląda coraz lepiej.
Sadlokowi został 1 rok kontraktu - a jest to jeden z kilku piłkarzy na którym możemy zarobić. Jeśli z nami nie przedłuży umowy (jakby nie było kadrowicz Nawałki) to trzeba go latem sprzedać żeby coś zarobić na nim.
W takim kontekście dobry obrońca za Maćka jak Spicić to dobra wiadomość.