Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 21.05.2017, 10:11
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Matija Spicić pokazuje, że jest solidnym zawodnikiem i należy mu przedłużyć kontrakt. Ma pojęcie o grze, nie jest ogórem, jak większość myślała zanim zaczął grać.
Zgadzam się. Wydawało się że jest to zwykła zapchajdziura a tu zrobił nam się solidny gracz. Nie wiem czy jest lepszy od Sadloka jak niektórzy piszą. Wg mnie nie ma takiego potencjału. Ale za to nie robi jak na razie prostych błędów w kryciu które zdarzają się niestety Sadlokowi. Z przodu wygląda coraz lepiej.

Sadlokowi został 1 rok kontraktu - a jest to jeden z kilku piłkarzy na którym możemy zarobić. Jeśli z nami nie przedłuży umowy (jakby nie było kadrowicz Nawałki) to trzeba go latem sprzedać żeby coś zarobić na nim.

W takim kontekście dobry obrońca za Maćka jak Spicić to dobra wiadomość.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując