Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.05.2017, 06:02
To samo chciałem napisać. Wreszcie sędzia nie przeszkadzał. Chociaż w sumie nie wiem czy tej 5 bramki nie powinien również zaliczyć. Z perspektywy trybun ciężko było ocenić do końca.

Wynik poprawił nieco nastrój po Kielcach. Bardzo fajnie, że kilku nowych pojawiło się w składzie. Bartosz coraz pewniej na boisku. Bardzo ładnie się pokazał z jedną akcją, po prawej stronie. Brozio nareszcie coś wcisnął...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując