Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.05.2017, 00:41
Ja tam nie wiem czy nie za wcześnie oceniać ale chyba Spicic > Sadlok (przynajmniej na boku obrony, ze środkiem nie wiadomo)

az dziwne po ostatnich wydarzeniach, ale doskonałe sędziowanie

no i szkoda że bramkarz Pogoni na którym pewnie w Szczecinie teraz psy wieszają wyjął dwa strzały które powinny byc bramkami , czyli sam na sam Boguskiego i mocny strzał po rykoszecie chyba Mąki
Odpowiedz cytując