Temat
:
[XXXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
5
20.05.2017, 21:19
Sedzia nie przeszkadzal, pilkarze dobrze zagrali, jest wysokie zwyciestwo i wazne 3 punkty. Lepszy talki debiutant z gwizdkiem niz srary i slepy Gil czy Raczkowski
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael