Ogryzek napisał(a):

|
Maciej Urbańczyk byłby dobrym wzmocnieniem.
|
ponoc juz dopiety (ale nie u Nas)
Tuszynski opcja za Zdenka spoko imho. Zna lige, walory podobne z tym ze dostał za granica po dupie...a my w sumie teraz tacy spoko jako klub "drugie zycie"