reggy napisał(a):

|
Akurat przy transferze Brleka do nas wieksza czesc kwoty pochodzila od zewnetrznego inwestora, wiec do klubowej kasy z tych rzekomych 2,5 mln E wpadla by mniejsza czesc (co i tak pewnie byloby ogromnym oddechem dla naszych finansow).
|
Wszystko zależy od tego, jak skonstruowana jest umowa. Ponoć ten zewnętrzny inwestor otrzymał w zamian za to Skyboxa na xxx czasu.