Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19895
Stary 20.05.2017, 17:49
reggy napisał(a):Wyświetl post
Akurat przy transferze Brleka do nas wieksza czesc kwoty pochodzila od zewnetrznego inwestora, wiec do klubowej kasy z tych rzekomych 2,5 mln E wpadla by mniejsza czesc (co i tak pewnie byloby ogromnym oddechem dla naszych finansow).
Wszystko zależy od tego, jak skonstruowana jest umowa. Ponoć ten zewnętrzny inwestor otrzymał w zamian za to Skyboxa na xxx czasu.
Odpowiedz cytując