Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
reggy
Junior Member
Od: 06.2013
Offline
#
19893
20.05.2017, 16:31
Akurat przy transferze Brleka do nas wieksza czesc kwoty pochodzila od zewnetrznego inwestora, wiec do klubowej kasy z tych rzekomych 2,5 mln E wpadla by mniejsza czesc (co i tak pewnie byloby ogromnym oddechem dla naszych finansow).
reggy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do reggy
Znajdź inne posty napisane przez reggy