Wyświetl pojedynczy post
reggy
Junior Member
 
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19893
Stary 20.05.2017, 16:31
Akurat przy transferze Brleka do nas wieksza czesc kwoty pochodzila od zewnetrznego inwestora, wiec do klubowej kasy z tych rzekomych 2,5 mln E wpadla by mniejsza czesc (co i tak pewnie byloby ogromnym oddechem dla naszych finansow).
Odpowiedz cytując