|
Znowu mecz z bezpośrednim rywalem do miejsca za pierwszą czwórką.
Jeśli zagramy jak w Kielcach, a na boisku będzie sędzia, zamiast pary kaloszy, nie obawiam się o wynik.
JJJBG
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|